whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

Deniz Feneri’nden Fuzul Grup’a Anlamlı Teşekkür
FuzulEV Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal’a Deniz Feneri’nden anlamlı teşekkür geldi.

Çeyrek asırlık tecrübesiyle başarılı işlere imza atan Fuzul Grup, Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte desteklediği sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor.

Son olarak Türkiye ve dünyada pek çok noktada ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Deniz Feneri Derneği’ne sağladığı katkılarıyla ön plana çıkan FuzulEV Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, bu kapsamda dernek tarafından teşekkür belgesine layık görüldü. Şirkete kısa bir ziyaret gerçekleştiren dernek, ileriye dönük kampanya ve projelerini de paylaştı.

Sosyal sorumluluğu kurumsal sürdürülebilirliğin en temel parçalarından biri olarak değerlendiren Eyüp Akbal şöyle devam etti: “İşimizi yaparken aynı zamanda topluma, doğaya veya ekonomiye katkı sağlamaya önem veriyoruz.

En büyük desteklerimizden biri de spor. Fuzul Grup olarak Başakşehir Spor Kulübüne 2016-2017 sezonunda resmi sponsor olduk. Sporun birlik beraberlik ve kardeşlik açısından bağlayıcılığına inanıyoruz. Hafta sonları eşimizle, dostumuzla, ortaklarımızla, değer verdiğimiz dostlarımızla beraber bu birlikteliği sergiliyoruz. Bunun dışında Grup olarak Deniz Feneri Derneği’nin çalışmalarına katkıda bulunmak ve arkasında durmak bize büyük bir mutluluk veriyor. Bundan sonraki süreçte de bu tür çalışmalarda yer almaya devam edeceğiz.”