whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

FUZUL GRUP’A REAL ESTATE STARS’TAN ÖDÜL
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul markalarından Fuzul Grup, Real Estate Stars Ödülleri’nde 2 ayrı dalda ödüle laik görüldü.

Gayrimenkul sektörünün zirvesi Real Estate Stars’da bir araya geldi

Gayrimenkul sektörüne yön veren şirketleri teşvik etmeyi amaçlayan Real Estate Stars Ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul markalarından Fuzul Grup, Real Estate Stars Ödülleri’nde 2 ayrı dalda ödüle laik görüldü.

Daikin ana sponsorluğunda, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından sektörün önde gelen iş örgütleri Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve Türkiye Müteahhitler Birliği’nin (TMB) destekleriyle düzenlenen Real Estate Stars- Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri Ödül Töreni, gayrimenkul sektörünün zirvesini bir araya getirdi. Sektöre yön veren şirketleri teşvik etmeyi amaçlayan ve bu yıl 2’ncisi gerçekleşen törende 4 kategoride ilk 10’a girmeyi başaran şirketlere ödülleri verildi.

5 Aralık Salı günü İstanbul The Ritz Carlton Hotel’de gerçekleşen törende Fuzul Grup, 2 ayrı kategoride ödüle layık görüldü. 2016 yılında Türkiye’nin En Çok Satış Yapan İlk 10 Şirketi (Ciro) sıralamasında Fuzul Grup, listede 9. sırada yer almayı başardı. Yine 2016 yılında Türkiye’nin En Çok Satış Yapan İlk 10 Şirketi (Adet) arasında 7. olarak önemli bir başarıya daha imza attı.

"Fark Yaratanlar – Gayrimenkul 2018" başlıklı oturumda konuşan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, ‘’2016'da yaşanan darbe girişiminin ardından o dönemde 2017 için karanlık bir senaryo öngörüldü, ancak bunların hiçbirisi gerçekleşmedi. Korkulan şeylerin olmamasının nedeni ekonomimizin temelinin sağlam olması. Ayrıca, bankacılık sektöründe yapılan reformların da etkisini gördük. İnsanlar 2017'de ertelediği alımları gerçekleştirdi." dedi.

Akbal sözlerini şu şekilde sürdürüyor, ‘’ Sektörde söylendiği gibi ciddi anlamda balon yok. Doğru yerde doğru projeyi yapan kazanır. Bu yıl satışlarda çok ciddi bir başarı elde ettik. Özellikle 3. İstanbul Başakşehir Projesi'nde yabancılara ciddi satışlar gerçekleştirdik. Özellikle Körfez bölgesindeki yatırımcıların İstanbul'u, Başakşehir'i tercih etmesinin bizim için avantaj oldu. Burada Fuzul Grup'un büyük bir güven etiketi oluşturmasının da etkili olduğunu düşünüyorum." diye konuştu.