whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

FUZULEV VAN ŞUBESİ YENİ ADRESİNDE FAALİYETTE !!
Türkiye’nin pek çok noktasında açtığı yeni şubelerle insanların “ev hayalini” gerçeğe dönüştüren Fuzulev, bu kez Van’da yeni adresinde hizmet vermeye başlayacak.

Kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Fuzul Grup bünyesindeki FuzulEv, faizsiz, kredisiz, peşinatsız ödeme koşullarıyla herkes için ev sahibi olmayı çok kolay hale getiriyor.

Türkiye’nin pek çok noktasında açtığı yeni şubelerle insanların “ev hayalini” gerçeğe dönüştüren Fuzulev, bu kez Van’da yeni adresinde hizmet vermeye başlayacak.

Herkesi ev sahibi yapma misyonuyla yola çıkan FuzulEv, binlerce aileyi hayallerini süsleyen dairelere kavuşturan FuzulEv, Van’da yeni adresine taşınıyor. Yenilikçi yapısıyla çalışmalarına yön veren FuzulEv, 10 Kasım tarihinde itibaren Bahçıvan Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi İnkılap Sk. Keremoğlu İş Merkezi No:71/B İpekyolu/Van adresinde hizmet vermeye başlayacak.

Vatandaşların kolay yoldan konut sahibi olabilmeleri için çeyrek asırdır hizmet veren FuzulEv, sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sağlıyor.

FuzulEv aynı zamanda herkesin bütçesine uygun dört farklı ödeme alternatifi sunuyor: “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem”. FuzulEv’i ön plana çıkaran bir diğer özelliği ise kişileri belli bir projeye hapsetmeyerek Türkiey’nin her yerinden ev sahibi yapması. Böylece, isteyenler kısa sürede uygun taksitlerle hayal ettiği eve kavuşmuş oluyor.