whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

FuzulEv’den 1453 Engelliler Spor Kulübüne Anlamlı Destek
Türkiye’nin pek çok noktasında açtığı yeni şubelerle insanların “ev hayalini” gerçeğe dönüştüren FuzulEv bu kez de Türk sporunu destekliyor.

Kurulduğu ilk günden itibaren, yenilikçi konseptleriyle binlerce aileyi ev sahibi yapan FuzulEv, Türk sporuna verdiği destekle de adından söz ettirmeye hazırlanıyor.1453 Engelliler Spor Kulübü ile bir yıllık anlaşma imzalayan FuzulEv, mavi beyazlı takımın Tekerlekli Sandalye Bölgesel Basketbol Ligi ana sponsoru oldu. Anlaşmaya göre, takımın formalarında FuzulEv’in logosu yer alacak.

Gayrimenkul sektörünün öncü firması olarak Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligini desteklemelerinin kendileri için ayrı bir önem taşıdığını vurgulayan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal”, “Sosyal sorumluluk bizim için en az ticari başarımız kadar önem taşıyor. Bu vizyonla spor alanında önemli projelere imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Engelli kardeşlerimizi sporla buluşturmak ve onları her alanda destekleyerek bu konu da örnek olma kararı aldık” dedi.

Akbal: Amacımız engellerin kalkmasına katkı yapmaktır...

Engellilerin topluma kazandırılmasında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin büyük önem taşıdığına inanıyorum. Bedensel engeller değil aklın, gönlün ve yaşama ümidinin önündeki engellerin kaldırılması gerekiyor. Biz de Fuzul Grup olarak bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.