FuzulOto
Open
X

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon

BİZ KİMİZ

BÜYÜK UMUTLAR, BÜYÜK ÇÖZÜMLER…

Başarı yolculukları bir adımla başlar. Biz bu adımı 1992 yılında attık ve şimdi bizimle bu yolda heyecanla yürüyen binlerce kişi var. Her zaman başarıyı yaptıklarımız olarak gördük. Tüm yaptıklarımızı heyecanla yaptık. Çünkü heyecanla yapılmayan hiç bir işin başarılamayacağının farkındaydık. Felsefemiz kaliteli bir yaşamdı. Güveni önemsedik. Her şey sizler içindi…


Sektörel sorumluluk anlayışımız ve yılların tecrübesiyle sizlerin güvenini kazanmayı kendimize ilke edindik. Hedefimiz hayalleri gerçekleştirmek ve yaşam kalitesini artıracak uygun çözümler bulmaktı.


Fuzul Grup’un bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese saygılarımı sunarım.


Mahmut Akbal

TARİHÇE

Fuzul şirketler grubu bünyesinde bulunan Fuzul Otomotiv 1992 yılında faaliyetine başlamıştır. Fuzul Otomotiv, otomobil sahibi olmak isteyen ancak, ödeme güçlüğü çeken veya banka faizine bulaşmak istemeyen bireyleri otomobil sahibi yapmayı amaçlamıştır.


Bunu da bayanların altın günü mantığı ile yardımlaşma, dayanışma halinde grupları bir araya getirerek on binlerce aileyi otomobil sahibi yapmıştır. Bu sistem toplumumuzda var olan dayanışma ve destek kültüründen esinlenmiştir.


Fuzul Grup 2000 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Başakşehir de Bizimevler sitesi, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, KağıthanedeMeva evleri, Kartalda Serrapark konutları gibi bir çok başarılı projeyi hayata geçirmiş, binlerce aileyi konut ve işyeri sahibi yapmıştır.


Fuzul Grup otomobilde sağladığı güven ve birikimi şimdi konut sektöründe uygulamaya başlamıştır. FuzulEV sistemi banka ve faiz olmadan düşük taksitlerle bireyleri yardımlaşma sistemi içerisinde Ev sahibi olmalarını sağlamaktadır. 


FuzulOTO olarak amacımız; Otomobil almak ve yatırım yapmak isteyen herkesin ilk uğrayacağı adres olmaktır.

x