FuzulOto
Open
X

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon

KAMPANYALAR

Faize, Krediye, Peşinata Son!

Faizsiz, peşinatsız ve kredisiz sistemle tüketicilerin otomobil sahibi olmalarına olanak sağlayan FuzulOto, 2020’ye iddialı girdi. Sevilen isim Kadir Çöpdemir’in yer aldığı yeni reklam kampanyasının lansmanını gerçekleştiren şirket, 2020 ve 2021 hedeflerini de açıkladı.

28 yıldır Türkiye’de tüketicilerin en çok hayalini kurduğu iki anahtara ulaşmalarını sağlamaktan mutluluk duyduklarını belirten FuzulOto Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, “Bu kapsamda Türkiye’nin en önemli oyuncuları arasındayız. Sıfır kilometre ya da ikinci el araç olması fark etmeksizin otomobil sahibi olmak isteyenleri, paylaşım ekonomisi temelli bir sistemle destekliyoruz. Bugüne kadar 70 bin aracın teslimini sağladık. Türkiye’de bu yıl 1 milyon araç satılacağını öngörüyoruz. Biz de FuzulOto olarak, yüzde 50 artışla, 25 bin adet araç teslim edeceğiz” dedi.

FuzulOto ile FPK sistemine dahil olanlar hangi model, hangi marka araç olursa olsun ödeme tutarını faizsiz olarak 100 aya kadar taksitlendirebiliyor. Kişilerin tercihlerine göre taksit tutarları sabit olabileceği gibi TÜFE oranına göre değişkenlik de gösterebiliyor. Teslimat vakti gelene kadar kişilerin almak istedikleri arabanın değerinde değişiklik yapma hakkı bulunuyor.
Sistem herkesin bütçesine uygun dört farklı ödeme alternatifi sunuyor. Bunlar; “Çekiliş Sistemi”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistemi”. FuzulOto’yu ön plana çıkaran bir diğer özelliği ise kişileri belli bir bölgeye hapsetmeyerek Türkiye’nin her yerinden otomobil sahibi yapması. Böylece otomobil sahibi olmak isteyenler taşıt kredisine bulaşmadan kısa sürede uygun taksitlerle hayal ettiği otomobile kavuşabiliyor.

x