FuzulOto
Open
X

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon

MÜŞTERİ YORUMLARI

FuzulOto Müşteri Yorumları

TEŞEKKÜRLER…

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanıştığım FuzulOTO ve FuzulEV sistemiyle tanıştıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girdiğim bu sistem sayesinde aldığım evi, Mevla’m herkese nasip etsin. Bu sistemi kuran  ve hizmeti sunanlara sonsuz teşekkürler.

 

Ali Ulus
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV’e…

Faizsiz bir sistem olduğundan sisteme giriş yaptık. Başkaları, ‘’ öyle şey mi olur? Paran boşa gider’’ diye düşünüyorlardı. Biraz araştırdıktan sonra FuzulEV’e  araç sistemi ile adımımızı attık. 3. çekilişte adımızın noter tarafından çıktığı açıklandı ve aracımızı teslim aldık. Bu güzel işte bize yardımcı olan FuzulEV Esenyurt şube çalışanlarına, özellikle müşteri temsilcimiz Nurcan hanıma, bizimle her aşamada yakından alakadar olduğu için teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Hanım Gökçe
FuzulOto Müşteri Yorumları

2016 Haziran ayında tanıştığım FuzulEV ailesinden 2017 yılı ekim ayında hayalimdeki evi banka faizi ödemeden aldım. Bankaya ve faize bulaşmadan evimi almaya vesile olan İzmit şube çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Faiz ödemeden ev aldıran bu sistemi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 

Hikmet Aydın
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV AİLESİNE KUCAK DOLUSU SEVGİLERLE TEŞEKKÜRLER…

Yıllarca hayalini kurduğumuz eve FuzulEV ile sahip olduk. Sistemle ilk tanıştığımdan itibaren herşey o kadar güzel ve güvenilirdi ki, memnuniyetim birçok arkadaşımı da FuzulEV ailesine kattı.

Ödemelerde kolaylık sağlanması, sistemin kişiye göre ödeme planı çıkarması, FuzulEV ailesinin güler yüzü, problemleri hemen çözümlemesi gerçekten memnun edici. İyi ki varsınız. Bankaya ve faize bulaşmadan ev sahibi oldum.

 

Nurten Ergün
FuzulOto Müşteri Yorumları

Öncelikle FuzulEV’e çok teşekkür ederim.

14 yıldır kirada gezdim. FuzulEV broşürü gördüm, Meram şubesine gidip gereken bilgileri Muhammed bey, Cemil bey, Ayşenur hanım ve Yaşar beyden aldım. 140 bin TL'lik konuta yazıldım, 7. Ayımda çıktı. FuzulEV’e çok teşekkür ederim. Allah herkese ev sahibi olmayı nasib etsin. Evimi buldum, tapuyu aldım… Çok mutluyum. Teşekkür ederim. Allah razı olsun

Seyit Çerezci
FuzulOto Müşteri Yorumları

Fuzul GayriMenkul A.Ş.

Hayallerimi gerçek yapan FuzulEv'e ve benimle her zaman samimi bir şekilde ilgilenen bütün çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim saygılarımla, iyiki varsın FuzulEv.

Kazım Pehlivan
FuzulOto Müşteri Yorumları

Saygı Değer FuzulEv Ailesi;

Aile diyorum çünkü aile kadar yakın çalışanlarıyla memnuniyetimi dile getirmek isterim.

FuzulEv'e katılımım 6 ay önce ev ve araba çekilişine girdim arabamı aldım şaun kullanıyorum.

Güvenilir olduğu kadar güler yüzüylede güven sağlayan 23. yılında olan FuzulEv ekibine Bursa şubesinde başta Yavuz Bey ve İbrahim Bey olmak üzere bütün çalışan kardeşlerimize yaptıkları işte başarılar diler, daha nice güzel günlere ulaşmalarını temenni ederim.

Saygı ve Sevgilerimle,

Mustafa Kahveci
FuzulOto Müşteri Yorumları

Sevgili FuzulEv Ailesi,

Hiç aklımızda olmayan bir durumdu. FuzulEv ailesiyle tanıştığımızda bu kadar çabuk ev sahibi olacağımızı düşünmemiştik.

Bunda emeği geçen FuzulEv Malatya şubesine çok teşekkür ederiz. Ayrıca şube müdürü Rahmi Ayhan Bey'e ve müşteri temsilcisi Mehmet Polat Bey'e çok teşekkür ederiz.

 

20.03.2018

Kudret Yiğit
FuzulOto Müşteri Yorumları

Mart ayında 60 ay vade ile 120 bin lira bedelinde bir kampanyaya 30 bin lira peşinat vererek çekilişli sisteme girmiştim. Daha sonra sistemi değiştirerek 45 bin lira ara ödeme yaparak ekim ayında teslimatımı aldım, şu an kendi evimde oturmaktayım. Taksitlerimle hiçbir faiz ve artış yoktur. Kişinin istediği şekilde bütçesine göre mutlaka bir ödeme planı bulacağı güzel bir sistem. FuzulEv yetkililerine Elbistan Bayii şahsına hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle bir sistemi geliştirdikleri için ALLAH hepsinden razı olsun…

Abdulkadir Tontuş
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZUL GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.

Ben Abuzer Gülşen: yaklaşık iki yıldır araba hayali kuruyorum. FuzulOto sayesinde hayallerim gerçek oldu. Dostlarımın tavsiyesi üzerine taksitli ve sıfır faiz oranı olan FuzulOto’ya yazıldım. Taksitlerimde ödeme sıkıntısı olduğu zaman faiz yok. Bana FuzulOto’yu tavsiye eden dostlarıma ve FuzulEv ailesine sonsuz şükranlarımı sunarım. Emeği Geçen Mustafa Bey ve ekibine teşekkür ederim. Abuzer Güleşen
FuzulOto Müşteri Yorumları

Faizsiz ve birikimsiz araç sahibi olmanın yollarını ararken aklımdaki tüm şüphelere rağmen FuzulEv’e başvurdum. Ödeme planımı, alacağım aracı ve ücretini kendim belirleyecek ödemelerimi gerçekleştirecektim. Hiçbir problem yaşamadan birkaç gün önce aracımı teslim aldım.

Eğer şüphelerimi dinleseydim şuan bir araç sahibi olmayacaktım. Bizlere bu fırsatı sunan FuzulEv’e ve her ihtiyacıma çözüm sunan Murat Aydın Bey’e teşekkürlerimi iletiyorum. Allaha şükür ben memnuniyetle aracımı aldım, düşünen herkese tavsiye ediyor ve ödeme kolaylıkları diliyorum.

Afra Sevde Çetin
FuzulOto Müşteri Yorumları

Saygı Değer FuzulEv ailesi;

Yıllar sonra (55 yaş) ilk defa araba almak istemiştim. 1993’lerden beri tanıdığım FuzulOto’yu 444 6 313 numarasından aradım. Kahramanmaraş Merkez de oturuyorum. Merkezde henüz FuzulEv bayii yoktu. Elbistan temsilcisi Şerif Özdemir Bey’e yönelttiler. Elbistan’da yaşayan bir arkadaşıma Şerif Beyi sorduğumda ‘kaya gibi sağlam’ sözünden sonra hemen başvurumu yaptım. Öyle ki FuzulEv herşeyi resmi ortamda yapıyordu. Herşey devlet güvencesindeydi.

11 aylık girdiğim sistemde 6. Ayımda param hesabımda idi. O ay içinde arabamı da aldım. Allah’ıma şükürler olsun. Artık bütün çevreme FuzulEv diyorum, kafam rahat, gönlüm rahat, inanç değerlerime uygun bu sistemi organize ettiklerinden dolayı bütün FuzulEv çalışanlarına Teşekkür ederim.

11.07.2017

Ahmet Koç
FuzulOto Müşteri Yorumları

Saygıdeğer FUZULEV Ailesi…

Bize gösterdiğiniz alaka ve müşteri memnuniyetinden memnun kaldığımı dile getirmek benim için bir onur meselesi haline geldi.

3 yıldır kirada oturarak sadece ev sahibini zenginleştirdik. Ama ta ki FuzulEv’i keşfedene kadar. FuzulEv’den memnun kaldığım kadar daha hiçbir şeyde memnuniyet yaşamadım.

Sabır ile bekleyince herşey gerçekleşiyor. Mutlulukla ve neşeyle bize bu hisleri yaşatan FuzulEv Ailesine, Gaziantep Şube müdürü Ali İhsan Bağçiçek, müşteri temsilcimiz Seda Salgar’a teşekkürlerimi sunarım…

Ayten Tekin
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV GAYRİMENKUL

FuzulEv ailesinin bir üyesi olmaktan son derece mutluluk duyuyorum. FuzulEv’den faizsiz, kredisiz evimi teslim aldım. Bankalarla kıyaslanamayacak kadar güzel bir hizmet. İyi ki varsın FuzulEv. Bedriye Çakılkaya
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK İSTANBUL

45887 nolu üyenizim. Nisan 2017 tarihinde 21 kişi oto çekilişe üye olduktan 1 gün sonra noter huzurunda yapılan çekilişte araç almaya hak kazandım.

FuzulOto, FuzulEv gibi değerli bir kuruluşla iş yapmanın yanı sıra ilk çekilişte adımın çıkması ciddi manada mutlu etti. Faize ve vade farkına bulaşmadan araç sahibi oldum. Aracı alanlardan Allah razı olsun.

 

Hakan Kızılelma
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv ailesi ile Kasım ayında tanıştık. Çekilişli sisteme dahil oldum çok şükür. 4. Çekilişte ismim çıktı.

Bugün teslimatımı aldığım için çok mutluyum. Teslimat aşamasında bana yardımcı olan sayın Emre beye teşekkürler. Allahu teala bu mutluluğu herkese nasip etsin.

 

Cengiz Özkan
FuzulOto Müşteri Yorumları

Eylül 2017 tarihinde dahil olduğum faizsiz otomobil sahibi olma kampanyanızla birlikte Mart 2018 de aracımı teslim aldım.

Güvenilir, anlayışlı ticaretinizden dolayı minnettarlığımı sunarım. Tüm ev ve araç sahibi olmak isteyenlere tavsiye ederim.

 

Halil Enis Çetin
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv’in Adıyaman ofisine ilk geldiğim gün ev sahibi olabilir miyim diye hayal etmiştim. Hayalim gerçek oldu. FuzulEv sayesinde ev sahibi oldum. Daha ne söylenebilir ki…

İyi ki varsın FuzulEv…

 

Hatice Öztekin
FuzulOto Müşteri Yorumları

2016 Haziran ayında tanıştığım FuzulEv ailesinden 2017 yılı ekim ayında hayalimdeki evi banka faizi ödemeden aldım. Bankaya ve faize bulaşmadan evimi almaya vesile olan İzmit şube çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Faiz ödemeden ev aldıran bu sistemi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 

Hikmet Aydın
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv ailesine;

2016 Mayıs ayında tanıştığım ve fayda gördüğüm FuzulEv mensuplarından ve sağladıkları kolaylıktan dolayı çok memnun kaldığımı ifade ediyorum. Bundan sonra FuzulEv’i kendimize danışılacak adres olarak göreceğim.  Bu vesileyle FuzulEv’e çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.

 

İbrahim Arıcı
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv’den ev almak çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Bu sistemi herkese tavsiye ederim. FuzulEv ailesine teşekkür ederim. İyi ki varsınız FuzulEv, harama bulaşmadan ev sahibi oldum.

Saygılar.

 

Mehmet Çetinkaya
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.’ye

FuzulEv ile 2015 yılından beri bağımız vardı. 2018 tarafından tescillendi ve şuan araç sahibi oldum. Bu sürede emeği geçen FuzulEv Esenyurt çalışanlarından şube müdürü İlker Arslan Bey başta olmak üzere müşteri temsilcim Nurcan Başaran ve teslimattan emeği geçen Yavuz Karaca Bey’e teşekkürlerimi sunarım. Allah FuzulEv’den razı olsun…

 

Mustafa Çelik
FuzulOto Müşteri Yorumları

Sevgili FuzulEv Ailesine;

Katıldığım için çok mutluyum. İlk yazıldığımda ve peşinat verdiğimde insanlar bana neye güvendin dediler. Şimdi ise yazılmayanlar pişman oldular elhamdülillah. Müşteri temsilcisi Mehmet Polat Şube müdürü Rahmi Ayhan beylerin ilgi alakası için ve şubenizdeki arkadaşların güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Osman Özer
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV AİLESİNE;

İnsanın bir yuvasının olması ne güzel hem de faize bulaşmadan helal bir yöntem ile bir ev sahibi olmak duyguların ifadeye dökülememesi kadar zor bir olay. Mutluluğumun tarifine kelimeler tercüman olmuyor. Ne büyüksün FuzulEv , iyi ki varsın FuzulEv.

 

Rıdvan Öztekin
FuzulOto Müşteri Yorumları

Faizsiz sisteme FuzulOto da girdim. Sistemden memnunum sistemi kurandan Allah razı olsun.

14.11.2017

Salih Paslı
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv Ailesine;

Araç sistemine dahil oldum, ilk ayımda kurada ismim çıktı. Faizsiz olarak araç teslimatımı aldım.

Teslimatı aldığım süreçte müşteri temsilcim Murat Bey ve Gebze şubesine teşekkür ederim.

 

Samet Çayıraltı
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV AİLESİNE TEŞEKKÜRLER

13 yıldır kiracıyken FuzulEv ailesiyle tanıştık. Faize bulaşmadan ev almak yıllardır hayalimizdi; FuzulEv ailesiyle tanıştıktan sonra kampanyaya dahil olduk. Kısa sürede bize ev çıktığı için çok mutlu olduk.

Evimizin tapusunu aldık ve kendi evimize geçtik. Bize vesile olan Sebahattin Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Her türlü imkan ve kolaylığı bize sağladığı için kendisinden Allah razı olsun.

Çevremize faize bulaşmadan ev sahibi olmalarını öneriyoruz. FuzulEv ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.

 

Sedat Kale
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.

Temmuz 2017 tarihinde şirketinize çekilişli konut sistemine katıldım. Şubat 2018 çekilişinde talihli oldum. Bu süreçte bana yardım ve destek olan Şanlıurfa şube müdürü Sn. Mehmet Kuşulay beyefendi ve tüm FuzulEv çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 

Sedat Naimoğlu
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV AİLESİNE,

Merhaba, ben FuzulOto’dan araba sahibi oldum. Bana bu duyguyu yaşattıkları için FuzulEv ailesine teşekkür ederim. FuzulEv ailesine başarılar dilerim ve bana bu duyguyu yaşattıkları için daima minnettar olacağım.

 

Seher Eviz
FuzulOto Müşteri Yorumları

TEMMUZ ayında 12 ay vade ile 35 bin lira bedelinde 17 bin lira peşinat vererek 4.000 lira ara ödeme ile Fuzul’ev sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede hem de hiç Faiz gelmeden aracımı aldım. Şahsım adına öncelikle ilk başvuru yaptığımda SN Fatih Aydın Bey’e ve FuzulEv çalışanlarına teşekkürlerimi borç bilirim.

Teşekkürler Fuzulev

 

Tolga Ortateke
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv Gayrimenkul A.Ş.’e Teşekkürlerimi sunuyorum.

Ev sahibi olmanın kolaylıklarını bizlere sunduğu için Kiraya ödenecek aidatı kendi ev taksitimizi ödüyoruz.

Temennimiz herkesin bu fırsattan faydalanmasıdır. Emeği geçen Adıyaman Şubesi Müdürü Mustafa Öztekin’e ve emeği geçen bütün personele teşekkürler.

 

Tuğçe Darı
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV’E SONSUZ TEŞEKKÜRLER…

Temsilcim Emrah Sarıca Bey ile yürüdüğümüz yolda mutlu sona ulaştığımız için çok mutluyum. Ayrıca üstün gayretlerinden dolayı FuzulEv Mersin şube Müdürü Sayın Yasin Oğurlu Bey’e de teşekkürü bir borç bilirim. Teslimat süresince her an yanımda oldu. Bilgi ve donanımıyla teslimatımı en hızlı şekilde almamı sağladı.

Evimize gelerek şereflendirdiği gibi ilgi alaka, jest, ikramlarını bizden esirgemedi. Tekrardan çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Güven, özveri ve tecrübenin adresi FuzulEv’i tanımaktan ve kaydolmaktan dolay muvaffak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah herkese Faizsiz bir şekilde e araç almayı FuzulEv aracılığıyla nasip etsin. İnşallah hayatımın bu noktasından itibaren çevrem, ailem, kısaca herkese sizlerle yaşadığım tecrübeyi anlatacağım. Allah FuzulEv’den binlerce kez razı olsun. Saygılarımla…

 

Yunus Alkış
FuzulOto Müşteri Yorumları

Değerli FuzulOto Ailesi;

 

Hayalini kurmuş olduğum aracı bana kısa süre içerisinde sahip olmama vesile olan FuzulOto’ya, bu süreçte bana desteğini esirgemeyen müşteri temsilcim Hatice Şen’e ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca FuzulEv ailesine referans olacağımı da burada belirtiyorum.

 

Yunus Emre Çoksağlamde
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv Ailesine;

Arkadaşımın vesilesi ile tanıştığım FuzulEv ile kısa sürede makul ölçülerle araç sahibi oldum.  Bu temenni ediyorum. Alışverişinizi güvenli ve gönlünüz ferah şekilde yapabilirsiniz. FuzulEv ailesine özellikle Kocaeli şubesi çalışanlarına içten teşekkürlerimi sunuyorum.

 

A.Gökhan Gökdemir
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZUL GAYRİMENKUL A.Ş. MÜDÜRLÜĞÜNE

Öncelikle FuzulEv ailesine çok teşekkür ederim. FuzulEv ailesine başvurduğumdan dolayı hiçbir pişmanlık yaşamadım. Bundan dolayı çok mutluyum. Diğer bekleyen arkadaşlara da en kısa zamanda çıkmasını diliyorum. İnanıyorum ki sabırla şükürle herşey olur, ben de sabrettim şükrettim oldu. Tüm çalışan arkadaşlara başarılar ve iyi çalışmalar diliyorum.

 

Abdulvahab Arslan
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV A.Ş. MÜDÜRLÜÜĞÜNE

Öncelikle bu imkanı sunan FuzulEv Gaziantep şubesine ve müşteri temsilcime ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Çekilişte Allah bana 3. Ayımda çıkmasını nasip etti. FuzulEv Ailesine Faizsiz bir şeklide ev sahibi ev sahibi olduğum için sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla

 

Abdurrahman Karabaş
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV MÜDÜRLÜĞÜNE

Çok değerli dostum Mehmet Nuri Çetin vasıtasıyla FuzulEV sistemi ile tanıştım, iyi ki de tanıştım. Şu an hayallerimizi gerçekleştirdiniz, Rabbim sizden razı olsun. İlk şubeye adım atmamızdan bu yana ilgi ve alaka tam bir aile ortamında geçti. Bundan sonra da böyle olacağına inancım tan. FuzulEv ailesinin bir üyesi olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Şu an mutluluğumuzu ifade edecek kelime bulamıyoruz, iyi ki varsınız. Rabbim FuzulEv ailesinden razı olsun.

Saygı ve Sevgilerimle

 

Ahmet Güngör
FuzulOto Müşteri Yorumları

Saygı değer FuzulEv Ailesi; Yıllardır hayalimdeki aracı almak için FuzulOto’ya yazıldım ve kısa bir süre içinde aracımı aldım. Bütün FuzulEv ailesine teşekkür ederim ben hayalime kavuştum darısı tüm aile mensuplarına. Aydın Sarıkaya
FuzulOto Müşteri Yorumları

Öncelikli FuzulEv yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederim.

2016 yılında ev almak hayalimi gerçekleştirmek amacıyla bismillah dediğimiz yolda bugün itibariyle ev alma hayalimiz gerçek oldu. Bu süreç içerisinde başta Adıyaman bayii ve mersin şubeye her zaman yanımızda oldukları için teşekkürler.

Kafama takılan her sorunda samimi bir şekilde bana yardımcı oldular. Bu sisteme girmeden önce acabalarım çoktu. Bu sistem sayesinde güven duygusunu insanlar açısından ne kadar önemli olduğunu müşahede ettim. Bizler Muhammedul Emin olan bir peygamberin ortaya koyduğu ilkeler çerçevesinde güven duygusunu tekrar yaşatma gayreti içerisinde olmalıyız ki sizin kurum olarak bu çabalarımızda tuzunuz olduğunu yaşayarak gördüm.

Teşekkürler

 

Alparslan Melekoğlu
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV GAYRİMENKUL A.Ş.

FuzulOto’ya yazıldığımdan dolayı pişmanlık duymadım. Çekilişli sistemde bütçeme göre bir sistemin olması gayet iyi. Adıyaman şubesinin süreç boyunca bize yaklaşımı gayet iyiydi. Bizlere yardımcı olundu.

Teşekkür ederim.

 

Fethullah Ekici
FuzulOto Müşteri Yorumları

Sevgi Değer FuzulEv Ailesi,

Faizsiz ev alma düşüncesiyle çıkmış olduğum bu yolda çok şükür sona geldik. Ve sizlerin sayesinde eve kavuştuk. Bu yolda en başından itibaren bizi yalnız bırakmayan ve her türlü anlayışı gösterip yanımızda olan Adıyaman şubeye ve tüm FuzulEv ailesine sonsuz teşekkür ederim. Rabbim bu yolda tüm niyetlenenlere sizler sayesinde, hayırlı kazanç ve faizsiz bir şekilde sahiplenebilmeyi niyaz ediyorum.

 

 

Fahri Tırıl
FuzulOto Müşteri Yorumları

Sevgili FuzulEv Ailesi

İlk başta önyargılı girmiş olduğum aileye şuan arabama kavuşunca anladım ki; önyargılarımızdan arınıp bakmalıyız hayata, başta Erzurum şube olmak üzere Kahraman Maraş şubesi özellikle gittiğiniz yerde sizi karşılayıp ilgilenmesi, sahipsiz bırakmaması notere, benzinliğe, yemeğe dahil götürmesi. Ben hayatımda ilk kez böyle güvenli sözünün eri bir kurumla çalıştım. Allah razı olsun, ailemizden. Paramızı hesabımıza zamanında yatırdınız. Araba taksitim bitince eve de gireceğim.

Kesinlikle güvenilir ve sahiplenici bir kurum.

Not: bu düşüncelerim kendi düşüncelerimdir baskı yoktur.

Sevgi ve saygılarımla

 

 

Ertan Yıldırım.
FuzulOto Müşteri Yorumları

Sevgili FuzulEv Ailesi!

Ne mutlu bize ki kredisiz, faizsiz, temiz v helal bir yöntemle ev sahibi olma imkanlarını araştırırken FuzulEv şubesine uğrama imkanı bulduk. İlk imzadan evi aldığımız son imzaya kadar, FuzulEv’den hep kolaylık ve Güzellik gördük. Malatya’dan, İstanbul’dan FuzulEv ailesinin kabiliyetli ve sempatik çalışanlarıyla tanışma ve diyalog fırsatı bulduk.

Biz sizden razı olduk, Allah ta sizden razı olsun.

 

Can Ailesinin babası cihan, annesi Muhlise , Oğlu Taha, kızı Sena, oğlu Safa FuzulEv kurucularına, yöneticilerine, çalışmalarına, bilhassa Malatya Şubesinden Mehmet Bey’e İstanbul Şubesinden Yunus Beye teşekkür eder çalışmalarının başarılarını dilerim.

 

Cihan Can
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv ailesi ile Kasım ayında tanıştık. Çekilişli sisteme dahil oldum çok şükür 4. Ayımda çekiliş bana çıktı. Bugün teslimatımı alıyorum teslim sırasında bana yardımcı olan teslimat birimine çok teşekkürler.

Allah bu mutluluğu herkese nasip etsin.

 

Celal Arslan
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV A.Ş. MÜDÜRLÜĞÜNE;

Şirketiniz faizsiz ve kolay ödeme sağladığından bende girdim. İnsanlara kolay araç ve ev sahibi olmalarını sağlıyorsunuz. Sizlere çok teşekkür ederim. Allah c.c. hepinizden razı olsun.

Saygılarımla.

 

Bilal Ceyhan
FuzulOto Müşteri Yorumları

Kredi ile araç almanın maddi manevi külfeti karşısında, faizsiz ve güvenilir bir şekilde aracımı aldığım için çok mutluyum. Kesinlikle tavsiye ettiğim, kişileri sıkıntıya sokmadan ev veya araç sahibi yapan güvenilir bir sistem.

Çalışanlara ve ilgililere teşekkür ederim.

 

Bünyamin Uçan
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZUL GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.

 

Mümtaz Kuzucuk adına katılmış olduğum 250.000 TL 80 ay vadeli çekilişli konut kampanyasında 4. Çekilişte konutuma hak kazandım.

FuzulEv ailesine güvendiğim için çok mutluyum verdikleri tüm sözleri, tuttular, tüm birimleriyle müşteri memnuniyetini ciddiye alan ve uygulayan güçlü güvenilir bir kurum olduğunu gördüm. Çevreme ve herkese FuzulEv’e katılımları için tavsiyelerimi iletmekte ve önermekteyim

FuzulEv’e teşekkür ederim.

 

 

Mümtaz Kuzucuk
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV AİLESİNE;

Yaptığınız hoşgörü ve çalışmalarınızdan ilginizden dolayı teşekkür ederim. Bana her konuda yardımcı olup kendi işleri gibi çalışanlara çok teşekkür ederim.

 

Musa Altınsoy
FuzulOto Müşteri Yorumları

Saygıdeğer FuzulEv Ailesi

Göstermiş olduğunuz alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Kendi aracımın olmasını çok istiyordum. 4 ay önce bu hayalimi Kısa vadeye çeken FuzulEv ailesi ile tanıştım. İlk adımımı atmama yardımcı olan çalışanlara çok teşekkürler.

Beklemek zor geliyor ama, beklemenin sonu böyle mutlu olması hayalinin gerçek olması çok değişik bir duygu. Aslında bu organizasyona ‘çok mutlu oldum’ demek bile az geliyor. El birliğinin, gücünü ve bu mutlu sonu bana yaşatan FuzulEv Ailesine referans olmayı seve seve kabul ediyorum.

Fuzuloto’dan aracımı aldım şimdi FuzulEv’den evimi alacağım.

 

Musa Kılıçoğlu
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv Ailesinin sistemine dahil olduktan 9 ay sonra faizsiz kredisiz bir şekilde ev almama sebep olan FuzulEv çalışanlarına teşekkür ederim.

 

Muharrem Çelikar
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV A.Ş. MÜDÜRLÜĞÜNE

Kendi fikrimle uğradığım FuzulEve arkadaşların yardımlarıyla girmeye karar verdim. 10 yıllık vadede 10. Ayda bana çıktı. Herşey çok kolay ve ilgili yetkililer çok yardımcı oldu. Bu sistemi bize sunan FuzulEv A.Ş.’ye çok teşekkür ediyorum. Benim asla olmaz dediğim hayallerim gerçekleştiği için.

 

Mesut Güner
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZUL GAYRİMENKUL A.Ş.

FuzulEv’den ev almak çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Bu sistemi herkese tavsiye ederim iyi ki varsınız, harama bulaşmadan ev sahibi oldum.

Saygılar

 

Metin Çetinkaya
FuzulOto Müşteri Yorumları

Artık bizde Fuzulev Ailesindeniz.

30 yıldır hayalini kurduğumuz emekliliğim gerçekleşti, ardından sizin desteklerinizle arabamıza kavuştuk.

Bu benim ve ailem için tarifi anlatılamaz bir duygu çünkü FuzulOto hayallerimizi gerçekleştirebilmemiz için hep yanımızdaydı. Eğer sizde geni bir aileye katılmak istiyorsanız FuzulEv ailesine katılabilirsiniz. FuzulEv’ii olmak ayrıcalıktır. Sonsuz teşekkürler.

Saygılar

 

Lokman Durukan
FuzulOto Müşteri Yorumları

DEĞERLİ FUZULEV AİLESİ;

Biz ev almaya karar verdiğimizde henüz Bursa’da şubeniz yoktu. Önce tereddüt ettik. Acaba, olur mu ki diye daha sonra bismillah dedik başladık. Süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadık. Ve bugüne geldik. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Bu sistemi çevremizdekilere tavsiye ettik. İşlerinizde başarılar diliyorum.

 

Hülya Erçok
FuzulOto Müşteri Yorumları

Sevgili Fuzulev ailesine

2016 yılında başvurduğumuz Fuzuloto sisteminden 2017 de aracımızı aldık. İlgi alakadan dolayı çok teşekkürler.

Güvenimizi boşa çıkarmadığınız için ayrıca tüm çalışanlarınıza da teşekkürler.

 

Havva Kartal
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV’E TEŞEKKÜRLER

Faize bulaşmadan ev almama vesile olan FuzulEv‘e teşekkür ederim.

Allah nasip ederse 7. Ayda tekrar sisteme dahil olarak araç almama da vesile olursunuz. Faize bulaşmak istemeyen herkese tavsederim. Ankara şubesine ve çok değerli müşteri temsilcime teşekkür ederim.

Hasan Mahmutoğlu
FuzulOto Müşteri Yorumları

Eylül 2017 tarihinde dahil olduğum faizsiz otomobil sahibi olma kampanyanızla Mart 2018 de aracımı teslim aldım. Güvenilir, anlayışlı, ticaret anlayışınızdan dolayı minnetlerimi sunarım.

Tüm ev ve araç sahibi olmak isteyenlere tavsiye ederim.

 

Halil Enis Çetin
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv Müdürlüğüne,

FuzulEv’i Tv izlerken görünce bende bir merak oluştu, çünkü FuzulEv de faizsiz ev sahibi olabilme imkani vardı. Bende uzun zamanadır düşündüğüm, ancak maddi olanaksızlıklardan dolayı bir türlü alamadığım evime sayenizde kavuştum.  Benim için bu bir dönüm noktasıydı çünkü eşim hamileydi ve doğum yaklaşmıştı. Sayenizde sıcak yuvamızda bebeğimizi büyütebileceğiz inşallah. Herşey için teşekkür ederim saygılarımla.

 

Gürbüz Baydemir
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM AŞ AİLESİNE

Şirketinize haziran ayı 2015 te kayıt oldum. O günden bugüne kadar her türlü sıkıntımı da işimi kolaylaştırmaya çalışıp, bıkmadan, usanmadan her sorumuza cevap verip her zaman yanımızda olan başta Yavuz Karaca bey olmak üzere tüm Esenyurt şubesi çalışanlarına ve FuzulEv ailesine sonsuz minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi sunar, hayırlı ve başarılı bir gelecek elde etmenizi temenni ederiz.

 

Zeynel Orhan.
FuzulOto Müşteri Yorumları

Değerli FuzulEv A.Ş. çalışanları;

Yaklaşık 6 ay önce aranıza katılmış olup yine sizleri tercih etmenin ne kadar doğru olduğunu özellikle Antalya yetkililerinizin ilgi ve odaklarından dolayı anlamış bulunmaktayım. Başarılı yönetilen bu organizasyonun bir parçası olduğum için çok mutluyum. Sunulan hizmetten son derece mutlu kaldığımı ve bizlere de duygularımızı aktarabileceğimiz bu fırsatı verdiğiniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Bizlerle yakından ilgilenen tüm personellerinize teşekkürlerimi sunar bundan sonraki iş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

 

Yasin Negiz
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv Ailesine;

18. ayda çekilişin bize çıkmasıyla başlayan süreç 13 Temmuzda tapu almamız ile son erdi. Bu süreç zarfında bıkmadan sorularımıza cevap veren özverili çalışmaları ve çözüm odaklı yaklaşımları ile teslimat birimi yetkilerine teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

 

 

Yasemin-Bekir Danış
FuzulOto Müşteri Yorumları

Mart ayında iş yerimden çıkarken FuzulEv şirketinin iş yerini gördüm. Hayalim küçükte olsa giriş kat dairede de olsa kendime ait dairem olsun istedim ve FuzulEv şirketine uğradım. Bir çay içtim bana detaylı bir şekilde anlatıldı. Benim ödediğim kirayla aynı bedeli çıkardılar 130.000 liraya daire çıkana kadar 575 daireye geçtikten sonra yani tapuyu alınca 1.483 TL  bu miktar benim ödediğim kirayla hemen hemen aynı o yüzden yazıldım. VE ikinci çekilişte daire bana çıktı. Beylikdüzü’nde 130 metrekare 3+1 daire aldım ve üçüncü kat. Şuan da 1000 tl ödediğim kiradan kurtuldum artık benimde dairem ve bana ait bir tapum var. Darısı tüm daire sahibi olmak isteyen halkımıza. İnşallah sıradaki siz olursunuz. Teşekkürler FuzulEv ve danışmanım Şener Taşören’e çok yardımcı oldu.

 

Yakup Taşkıran
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.

Şubat ayında araç sistemine yazılmıştım. Haziran ayında çekilişte bana çıktı. Kayıt olurken ve teslimat sürecinde bana yardımcı olan temsilcime çok teşekkür ederim. Hizmetten memnun kaldığım için borç bitince eve de yazılacağım.

 

Tugay Barış
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv ailesiyle tanıştık ve ev almaya karar verdik. Sisteme üye olduk, çekilişleri bekledik ve ev sahibi olduk. Emeği geçen herkese teşekkürler, Allah herkesi ev sahibi yapsın inşallah.

Tolga Çoban
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM A. Ş.

Çekilişim erken çıktı ve de güzel bir şekilde evimi teslim aldığım için öncelikle çalışanlarınıza Şener Taşören’e sonrasında FuzulEv A.Ş. şirketine teşekkür ederim. Herkes için böyle bir teslimat olmasını Allah’tan dilerim.

 

 

Suat Deniz
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. ‘YE

FuzulEv sistemine girdik ve faizlik bir durum olmadığından ödemelerimizi yapmaya başladık şu an aracımızı aldık ve mutluyuz. FuzulEv Esenyurt şubesine ve bu sistemde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Allah herkese faizsiz ev ve araç sahibi olmayı nasip etsin.

 

Sinan Türkoğlu
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZUL GARİMENKUL YATIRIM A.Ş.

İsmim Serdar 32 yaşındayım. Ev sahibimle yaşadığım tatsızlıklar tahmmül edilemeyecek boyuta ulaştığında ev almaya karar vermiştim. Bunu nasıl becereceğime dair bir fikrim yoktu. Yaşam felsefem ve inancım banka kredisine uymadığından bu yolu seçemezdim. Arayışlarım FuzulEv ailesinde son buldu. Hem ev edinme yöntemleri hem sıcak kanlı kişilikleri ve güvenilir geçmişleri karar vermemde etken oldular.

Giriş tarihimden bu ay sonuna teslimatı gerçekleşti. Tüm işlerinde hem FuzulEvi yanımda hissettim. Kendilerine minnettarım.

27.10.2016

 

Serdar Güngör
FuzulOto Müşteri Yorumları

Sevgili kardeşim Cemil Bey;

Öncelikle ban bu güzel duyguyu yaşattığınız için Allah sisten razı olsun. Önce Allah sonra sizlerin sayesinde ev sahibi olduk.

Allah herkese nasip etsin. Herkese tavsiye ederim FuzulEv bir harika teşekkür ederim. Tüm Fuzulev Çalışanlarından da Allah razı olsun.

 

Saygılarımla,

 

Selda Tekgöz
FuzulOto Müşteri Yorumları

Değerli FuzulEv ailesi,

Araç kampanyasında yararlanmak üzere çekilişe katıldım. Açıkçası ilk etapta tereddüt ediyordum. Bu şüpheler şu an itibari ile tamamen kafamdan silinmiş oldu. 3 Ay sonra çekilişe katılmama rağmen 3. ayda çıktı. İyi ki FuzulEv ailesini tercih etmişim.

Siz değerli FuzulEv ailesi faizsiz araç almamda büyük katkı sağladınız. Bu anlamda hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın hemen FuzulEv ailesine katılımını canı gönülden istiyorum. Emeğinize sağlık, başarılar dilerim.

 

Onur Telefoncu
FuzulOto Müşteri Yorumları

Ev serüvenimizin en başından itibaren bize güler yüz, içtenlik, ilgi alakayı eksik etmeyen gerek şube müdürümüz gerek teslimat yetkilisi ve herkese şükran ve minnetlerimizi sunuyorum. FuzulEv ailesinin desteği ile hayal bile edemediğimiz ev alma sevincini yaşadık. FuzulEv ailesi desteği ve gayretiyle evimize kavuşmanın sevincini yaşarken sizlerin de aynı sevince ortak olduğunuzu biliyoruz.

Rabbim size de bize yaşattığınız mutluluktan yaşatsın. Rabbim işinizde gücünüzde her daim sizi mesut bahtiyar etsin, size hayırlı bereketli kazançlar nasip etsin.

Saygı ve dua ile kalın Allah’a emanet olun…

 

Nermin Doğan
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV AİLESİNE,

Her insanın hayalinde ev ve otomobil sahibi olmak yatar. Ben bu hayalimi FuzulEv sayesinde gerçekleştirdim. Kiracılıktan kurtulup ev sahibi olmanın ne büyük mutluluk olduğunu şimdi tadıyorum.

Bu mutluluğa  kiracı olan herkesi davet ediyorum. FuzulEv ile hayaller gerçek oluyor, iyi ki varsın FuzulEv.

 

Nazif Öztekin
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv Ailesine Teşekkürler…

18.02.17 tarihinde Konya Selçuklu şubenize peşinatlı erken teslim kampanyanıza dahil oldum. Teslim Tarihinden Önce Evraklarımın hızlıca hazırlanması vesilesiyle Mersin iline bağlı çok güzel bir eve sahip oldum.

Bu süreçte yakın ilgi, alaka, jest ve ikramlardan dolayı Teslimat biriminize çok teşekkür ederim.  Ayrıca teslimatlarımla ilgilenen Mersin şube çalışanlarına sabah akşam demeden benimle ve eşimle ilgilendikleri için çok teşekkür ederim.  Bir gün herkesin FuzulEv’den ev sahibi olmasını temenni ederim. güven, özveri, tecrübenin adının FuzulEv olduğunu bir kez daha ispatlamıştır.

Saygılarımla

 

Mustafa Buharlı
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulOto’yu reklamlarda tanıdım. Genel Müdürlüğü oradan bana döneceklerini söylediler. Ankara şubesinden aynı gün telefonla dönüp araç hakkında bilgi aldım. Daha sonra yüz yüze görüşüp 22 bin liralık araba çekilişine girdim ve ilk kurada çıktı. Niyetim faizsiz araç almaktı ve Allah’ta böyle bir şeyi nasip etti.

Ve çok memnunum ilgilenenlerden ve yardımcı olanlardan Allah razı olsun.

 

Mustafa Kartal
FuzulOto Müşteri Yorumları

Ev araç alırken faizi yok edecek FuzulEv ailesine teşekkürler. Böyle helal bir şekilde tarafımıza sunulan imkandan, faizsiz bir şekilde araba almamızı sağlayan FuzulEv Araba firmasını daha da büyümesini temenni ederim. Firmanın Malatya şubesine ilk girdiğim andan itibaren araç alacağım ana kadar söylediği her sözü tutan güler yüzlü, anlayışlı çalışanlarına yardımlarından dolayı genel merkez teslimat birimi yetkilisi araç alacağımız ücreti gününde ve dakik olarak EFT göndermelerinden dolayı teşekkür ederim.

 

Harun-Hatice KÖK
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv Avclar şubesinden açılan telefonla sisteme hiç yüz yüze görüşmeden dahil oldum. En ufak bir tereddüt yaşamadım ve 14. Ayda kuranın bana çıkmasıyla aracımı teslim aldım. FuzulEv’e teşekkür ederim.

 

Yusuf Erdem
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv’e çok teşekkür ederim.

120 aylık çekilişlerde 8. Ayda ev sahibi oldum. FuzulEv ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Halkımızın da FuzulEv’den ev sahibi olmasını dilerim. Kiracılıktan kurtuldum, Allah’a şükür kendi evim oldu.

Allah herkese nasip etsin.

 

İsmail Özen
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulOto’ya;

FuzulOto sayesinde faiz batağına batmadan otomobil sahibi oldum.

Gösterdiğiniz Güleryüz, anlayış ve güzel hizmetinize çok teşekkür ederim.

 

 

Efendi Duman
FuzulOto Müşteri Yorumları

Ev sahibi olmamızı sağlayan FuzulEv ailesine çok teşekkürler.

Herkes gibi bir şüpheyle yaklaştık fakat önce arabamızı sonra evimizi aldık. Bankalardaki gibi faiz yok. İstediğimiz gibi ödeme ve taksitleri belirledik.

Ev ve araba sahibi olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Teşekkürler FuzulEv

 

Sema Yahşi
FuzulOto Müşteri Yorumları

Değerli FuzulEv;

FuzulEv ailesi Mayıs 2017 yılında Erzurum şubeden dahil oldum. Peşinatsız 120 aylık çekilişli sisteminden ilk aydan talihli olup, çok şükür evimi faiz olmadan aldım. Bu şekilde ev alacağımı tahmin etmiyordum. Erzurum şubeyle görüştüm, sağ olsun şube müdürü sistemi anlattı. İl etapta anlamadım ama evraklar üzerinden anlatınca hoşuma gitti ve dahil oldum. Çok şükür ilk aydan aldım.

İyi ki bu sisteme dahil oldum. Faizsiz ev almak isteyen herkese tavsiye ederim, çevremdekilere de tavsiye edeceğim.

FuzulEv ailesine teşekkür ederim.

 

 

Gülten Kaya
FuzulOto Müşteri Yorumları

Ben Sedat Bütün 01.12.2016 tarihinde FuzulEv şirketine kayıt oldum, ve 30.11.2017 tarihinde bana ev çıktı. Çok teşekkür ediyorum FuzulEv’ e herkese tavsiye ediyorum. Çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

 

 

Sedat Bütün
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv Ailesine teşekkür ederim.

Bu sistemi faizsiz olduğu için tercih ettik. Çekilişe girdik ve 4. Ayımızda bize çıktı. Ailecek çok mutlu olduk.

Bu kampanyayı çevremizdeki herkese tavsiye ediyoruz. Öncelikle muhatap olduğumuz müşteri temsilcimize ve teslimat birimine çok teşekkür ederiz. İyi ki varsın FuzulEv

 

Hacer Yılmaz
FuzulOto Müşteri Yorumları

Saygı Değer FuzulOto Alesine,

Ekim 2016 tarihiyle FuzulOto’dan aracımı almış bulunmaktayım.

Kişinin isteğine göre, bütçesine göre ödeme sisteminin odluğu çok güzel bir sistem. En önemlisi faizin olmaması tabi ki.

Hiçbir zorluk çıkmadan aracımı rahat bir şekilde aldım. Başta Ankara ve İstanbul olmak üzere tüm FuzulEv ailesine çok teşekkür ederim.

Allah razı olsun.

 

Abdulaziz Esen
FuzulOto Müşteri Yorumları

1 Mayıs 2016 tarihinde 100.000 lira değerinde FuzulEv kolay konut edindirme sistemine girdim. 25 Mayıs’ta katılmış olduğum ilk çekilişte adım okundu. Haberi aldığımda inanamadık, çok şaşırdık. Çünkü konut almak bizim için bir hayaldi. FuzulEv ailesi bizi faize bulaştırmadan ev sahibi yaptı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz, Allah razı olsun.

 

 

Emre Aykurt
FuzulOto Müşteri Yorumları

FuzulEv’den aldığım ev zamanında ve sorunsuz teslim edildi. FuzulEv ve çalışanlarına teşekkür ederim.

FuzulEv’i tavsiye etmeye devam edeceğim.

Teşekkürler FuzulEv

 

Ömer Çağatay
FuzulOto Müşteri Yorumları

FUZULEV

Değerli dostum Ercan Kaçmaz’ın tavsiyesi ile FuzulEv’e kayıt oldum. 2. Ayımda ev almaya hak kazandım. Emeği geçen FuzulEv ailesine teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim.

 

Nurettin Arca
x